کد خبر: 6792 پنجشنبه ۱۴ دي ۱۳۹۶- ساعت ۱۳:۰۰

لحظه شماری لنز دوربین ها برای ثبت تصاویر مردم و مسولان پاسارگاد در راهپیمایی محکوم کردن اغتشاشات اخیر

به گزارش طنین پاسارگاد، یک بار دیگر مردم انقلابی شهرستان پاسارگاد به پا می‌خیزند تا انحرافی که با شیطنت اقلیتی خاص در اعتراض و مطالبه عمومی صورت گرفته را محکوم و راه خود را از مغرضین داخلی جدا کنند.

مردم می آیند تا بگویند؛ علی‌رغم گلایه از وضع موجود عرصه را بر جولان عناصر فتنه‌جو تنگ کرده و در راستای تقویت جمهوری اسلامی با یادگار خمینی کبیر تجدید پیمان می‌کنند. همان امامی که بار انقلاب را بر دوش مستضعفان می‌دانست و حال ولی‌نعمتان نظام و انقلاب با دلی پُر اما امیدوار به پا خاسته‌اند تا نقطه پایانی بر موج‌سواری ضد انقلاب بگذارند و وفاداری خود به آرمان‌های آن یار دیرین را فریاد کنند.

در این حماسه پر شکوه حضور صمیمی و بدون واسطه مسئولان امری لازم است تا ولی نعمتان نظام و انقلاب، بغض‌های فرو خورده خود را بگشایند. شاید که این گفتگوی بدون واسطه دل‌ها را گرم و عرصه را بر رسانه‌های یاوه‌گو تنگ کند.

در جمهوری اسلامی همه مسئولان از صدر تا ذیل باید پاسخگو و حلال مشکلات مردم باشند تا مبادا پایه‌های نظام سست شود. از هم‌اکنون لنز دوربین تصویر بردارن جهت ثبت تصاویر همراهی و همدلی مسئولان با مردم و قلم خبرنگاران برای وصف حماسه مردمی در راهپیمایی شهرستان پاسارگاد لحظه شماری می‌کند‌.

 وعده ما؛ «جمعه 15 دی ماه، پس از اقامه ی نماز دشمن شکن و وحدت آفرین جمعه شهر سعادت شهر»

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت طنین پاسارگاد پایگاه خبری تحلیلی شهرستان پاسارگاد می باشد