کد خبر:1878
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ۷:۳۸:۲۶
اینجا خیلی تغییر کرده دیگر تصویری ازشهدا در شهر نمیبینید دیگردر شهر نشانی از سلاله های نور نیست .دیگر خبری از صاعقه های عشق و شعور نیست خبری از آنها نیست .
پایگاه تحلیلی خبری طنین پاسارگاد:

پاتوق وبلاگی پاسارگاد نوشت:قافله زمین چه نازنین مردانی را در خود پرورش داده .کسانی که در این کوره راه های زمان نظر کردن به وجه الله و طریق عشق بازی آموختند و رفتن را به ماندن در این دخمه تاریک انسانی ترجیح دادند.

شهدا رفتند تا اسلام زنده بماند .شهدا نیستند تا ببینید آنان که شما برایشان رفتید با اسلام و شما چه معامله ای کردند اینجا خیلی تغییر کرده دیگر تصویری ازشهدا در شهر نمیبینید  دیگردر شهر  نشانی از سلاله های نور نیست .دیگر خبری از  صاعقه های عشق و شعور نیست  خبری از آنها نیست .

 

خبر از چه کسانی نیست از آنها یی که در میکده عشق مست مست شدند .از خود گذشتند و به خدا رسیدند چه مبارک رسیدنی از اسارت تن و جان رها شدن و بر مناره های بلند تکبیر ایستادن و آنها کسانی بودند که  در سوگشان ملائک می گریند.

دیگر تصویری از شهدا نیست آنها که رفتند تا اسلام زنده بماند از جان خود گذشتند حتی لحظه ای هم فکر نمیکردند ممکن است روزی فراموششان کنند .

شهدای عزیز با برداشتن تصاویرتان خاطرات شلمچه و جزیره مینو و هشت سال جنگ نیز ازشهر رفت .دیگردر شهر از شهید نوری-شهیدسرافرازی- شهید عزیزپور و شهید ناصری ودر کل از 119 شهید  یاد نمی کنند و هرچه بود تمام شد آیا باور می کنید جزیره مجنون با تمام مجنون هایش فراموش شده  است؟

با برداشتن تصاویرتان در به حراج گذاشتن ارزش های اسلامی انقلاب زیر پا گذاشتن حجاب درون و حجاب برون موفق شدند .با برداشتن تصاویرتان در له کردن بچه حزب اللهی در فراموشی شهدا در فراموشی رزمندگان در فراموشی جانبازان در فراموشی آزادگان در حلوا حلوا کردن متحولین و پولداران ودر قربان صدقه رفتن موفق شدند .

شهدای عزیزحال که تصاویرتان نیست متوجه شدیم که  ما مفقودالاثریم و شما جاویدالاثر

حال متوجه شدیم که ما در زندگی روز مره مفقودالاثریم ,در مال دنیا مفقودالاثریم - در سمت و مقام (که بیشتر از همه چیز دوستش داریم)مفقودالاثریم

حال که تصاویرتان نیست دیگر از  شما شرم نمی کنیم و در عناوینی مثل ریاست محترم-وزیر محترم-مسئول محترم-فرماندهی محترم-نماینده محترم-مدیر محترم مفقودالاثریم.

 

حال که در هیچ کدام از اداره ها تصاویرتان نیست   رئیس اداره  در نشستن پشت میزها در دکوراسیون اتاق در نصب تابلوی ((قبل از ورود هماهنگی نمائید))بر روی در اتاق  در جلسه و جلسه داریم مفقودالاثرشده است.

در اتاق سر دفتر مقابل او تصویرت نیست پس در ندادن پاسخ به تلفن مراجعین و سوال تلفن چی از تلفن کننده :شما که هستید -از کجا -چه کار دارید و نمی توانید صحبت کنیدو جلسه دارند همه مفقودالاثرید.

حال که در هیچ کجای شهر تصویرتان نیست چرا شرم کنیم به خود می بالیم و با افتخار میگوییم ما در پرستش دلار-پرستش ماهواره-پرستش سی دی –پرستش کامپیوتر-و اینترنت-سکه بهار آزادی-ایجاد سایت های شخصی برای معرفی خود مفقودالاثریم.

در خود بزرگ بینی ها در نگرش حقیرانه بر زیر دستان و در انتظار پیش قدم شدن دیگران در سلام و در((تقبل الله گفتن دیگران به ما در پایان نماز))همه شهید هستیم.

با این همه تو شهیدی-توگمنامی-تو مفقودالاثری-اگر فاطمه زهرا در مساحت چند هکتاری مفقودالاثراست و قبر ندارد –اگر فاطمه در کشتن حق علی ناراضی است من می دانم که شما هم از مظلومیت علی زمان ناراضی هستید –اگر فاطمه از غصب فدک ناراضی است شما از عملکرد بعضی از ما ناراضی هستید.

آری چه تصویر تان باشد و چه نباشد تو شهیدی :تو نه وزیری نه رئیسی نه عزیزی گاهی از کنار قبرت می گذرند و گاه گاهی یک فاتحه برایت می خوانند .

از کنار قبر تو عبور می کنند بی هیچ احساس بده کاری نسبت به شما بی هیچ فکر جبرانی-و بی هیچ فکری که شما بر گردن ما حق دارید و بی هیچ فکری که اگر شما جانتان را فدا نکرده بودید ما نه ناموس داشتیم نه مالی-نه مقامی-نه پستی-نه عزتی-نه شرفی-ما هیچ چیز نداشتیم هر چه داریم از برکت نام شهدا می باشد.

نظرات بینندگان
نظر شما
نام : ایمیل :
* نظر :