کد خبر:1918
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۸:۰۲:۴۸
در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت صورت گرفت
بازدید دکتر نیک نهاد معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی شیراز از بیمارستان امام جعفر صادق ( ع ) سعادت شهر در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت و و بررسی رضایت مندی بیماران ،
پایگاه تحلیلی خبری طنین پاسارگاد:

به گزارش طنین پاسارگاد به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان پاسارگاد، دکتر نیک نهاد معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی شیراز به همراه زارعی بازرس اداره تعزیرات دانشگاه از بیمارستان سعادت شهر بازدید کردند. 

دکتر نیک نهاد در این بازدید ضمن بررسی امور درمانی مربوط به این بیمارستان در جلسه ای با حضور رئیس بیمارستان ، مدیر ، مترون و مسئول امور مالی برگزار شد حضور یافت و در خصوص مسایل حوزه سلامت به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

دکتر نیک نهاد با حضور در قسمت ترخیص بیمارستان با پرسنل بیمارستان دیدار و گفتگو کرد و نظرات آنان را از چگونگی ارائه خدمات جویا شدو اظهار امیدواری کرد : اجرای این طرح به تامین ، حفظ و ارتقای سلامت شهروندان و همچنین عدالت در سلامت منجر خواهد شد.

وی در این بازدید با تاکید بر اهمیت اجرای دقیق و صحیح طرح تحول سلامت ، از مسئولین شبکه و بیمارستان خواست اجرای این طرح ملی را به طور کامل رصد کرده و بر انجام دقیق آن نظارت کنند تا حقی از بیماران ضایع نشود.

 نیک نهاد با بیان اینکه ، باید تمام همت و توان خود را برای ارتقاء کیفیت خدمات سلامت به مردم به کار بست ، افزود : در تمامی بیمارستان ها ، باید خدمتی که در شان مردم است ارائه شود و حفظ و کرامت بیماران باید سرلوحه کار ما باشد.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی شیراز در خاتمه اظهار کرد: با تعامل و همکاری و با بکارگیری تمام توان خود ، برای اجرای موفق این طرح باید بکوشیم تا روز به روز شاهد اجرای بهتر آن باشیم. 

گفتنی است افزایش بیماران در بیمارستان سعادت شهر و همچنین افزایش زایمان طبیعی و کاهش آمار سزارین در این بیمارستان ازمهمترین مزایای طرح تحول سلامت بوده است.

  

 

نظرات بینندگان
نظر شما
نام : ایمیل :
* نظر :