کد خبر:4113
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۴:۵۰
پولدارترین،پولسازترین و سوپر استار سینمای ایران در گفتگو با طنین پاسارگاد:
این بازیگر سر شناس سینمای ایران ایران در گفتگو با طنین پاسارگاد اظهار داشت:فرصت بسیار خوبی شد تا پس از پایان کارم در شیراز به شهری که بسیار علاقه مند بودم یعنی پاسارگاد سفر کنم.
پایگاه تحلیلی خبری طنین پاسارگاد:

به گزارش طنین پاسارگاد،امین حیایی بازیگر سر شناس سینمای ایران که جهت بازی در فیلم "در انتهای خیابان دوستی" به کارگردانی کامران قدکچیان چند وقتی است،مهمان شیرازی ها و استان فارسی ها می باشد، پس از پایان ضبط فیلمش سفری به پاسارگاد و تخت جمشید داشت.

این بازیگر سر شناس سینمای ایران در گفتگو با طنین پاسارگاد اظهار داشت:فرصت بسیار خوبی شد تا پس از پایان کارم در شیراز به شهری که بسیار علاقه مند بودم یعنی پاسارگاد سفر کنم.

امین حیایی گفت:بنده به عنوان تنها شخصی از عوامل فیلم "در انتهای خیابان دوستی" هستم که با وسیله شخصی به استان فارس آمدم تا پس از پایان فیلم سفری به چند نقطه مهم استان فارس مانند پاسارگاد داشته باشم.

وی ادامه داد:من خیلی  اهل  بیرون رفتن و طبیعت گردی نیستم چون متاسفانه وقتش را ندارم و با هر شخصی هم بیرون نمی روم ولی امروز که با جمعی از مردم پاسارگاد به مناطق مختلف پاسارگاد آمدم یکی از بهترین سفرهای طول عمرم را تجربه کردم و در طول این سفر یک روزه ،خستگی کار و سفر از تنم بیرون آمد.

بازیگر سرشناس سینمای ایران گفت: به همه هموطنان پیشنهاد می دهم که به پاسارگاد سفر کنند و شکوه و عظمت ایران وا یرانی را می توان در پاسارگادبه خوبی مشاهده کرد.

وی با بیان اینکه برای نخستین بار به پاسارگاد سفر کرده است ،اضافه کرد:پاسارگاد نماد ایران است و امیدوارم که بتوانم هر ساله و چندین بار دیگر به منطقه پاسارگاد  سفر کنم.

حیایی بیان داشت: پاسارگاد لیدرهای گردشگری بسیار خوبی دارد و توانستم به وسیله همین لیدرها چیزهایی خوبی از این مجموعه باستانی و خصلت مردمان پاسارگاد یاد بگیرم.

 طنین پاسارگاد،امین حیایی 19 خرداد 1349 در قیطریه تهران متولد شد.در دوران تحصیل به فعالیت در تئاتر پرداخت و پس از گرفتن دیپلم، ضمن خدمت سربازی در مرکز هنرهای نمایشی عقیدتی - سیاسی نیروی هوایی فعالیتش را آغاز کرد.

در حال حاضر حیایی یکی از گرانترین بازیگران سینمای ایران است که به خاطر پرکاری اش عملا به پر در آمد ترین بازیگر سینمای ایران تبدیل شده است.

فروش میلیاردی اخراجیها او را به یکی از پولساز ترین بازیگران مرد سینمای ایران تبدیل کرد.

نظرات بینندگان
نظر شما
نام : ایمیل :
* نظر :