کد خبر:6077
تاریخ انتشار: ۲۲ دي ۱۳۹۵ - ۹:۴۹:۲۸
توسط خیر بخش پاسارگادی صورت گرفت
این خیر پاسارگادی که در زمین های مزروعی خود دارای دوحلقه چاه است، چاه های موجود را جهت آب شرب شهروندان بخش پاسارگاد به اداره امور آب شهرستان واگذار کرد.
پایگاه تحلیلی خبری طنین پاسارگاد:

به گزارش طنین پاسارگاد به نقل از وبلاگ رویدادهای پاسارگاد، اسفندیار احمدی منش فرماندار شهرستان پاسارگاد در بازدید میدانی از بخش پاسارگاد و شهر مادرسلیمان مرکز این بخش، مسئله آب آشامیدنی این بخش را مورد بررسی قرارداد.

دراین دیدار سجاد قنبری بخشدار پاسارگاد و جمعی دیگر از مسئولان حضور داشتند و از نزدیک از ساختمان نیمه تمام مرحوم مهدی خانی که از سوی پدرآن مرحوم جهت استفاده کتابخانه دراختیار نهاد کتابخانه های استان قرارگرفته است بازدید کردند.

 حیدر خانی پدر مرحوم مهدی خانی با بیان اینکه اینجانب زمینی نیز به مساحت 400 متر مربع جهت ساخت کتابخانه اهدا کرده ام گفت: چون هنوز کارساخت کتابخانه درزمین اهدایی شروع نشده و بخش ما هم فاقد کتابخانه است منزل مسکونی مرحوم فرزندم که نیمه تمام است ساخت آن را تمام می کنم تا زمانی که ساختمان کتابخانه در پاسارگاد انجام نشده از این مکان به عنوان کتابخانه استفاده کنند.

فرماندار پاسارگاد نیز ضمن بررسی ساخت وساز این ساختمان گفت: ما ضمن استقبال از خیرین محترم که در خصوص مسائل فرهنگی شهر خود احساس مسئولیت می کنند، گفت: اگر مسائل و مشکلی در زمینه ساخت وساز این ساختمان وجود داد هرچه زودتر مرتفع تا کتابخانه بخش پاسارگاد راه اندازی شود.

احمدی منش و همراهان همچنین از زمین اهدایی آقای حیدر خانی که درمسیر بلوار شهرمادرسلیمان واقع شده بازدید و از مسئول کتابخانه شهید خبازی خواست که در راه اندازی کتابخانه بخش پاسارگاد اهتمام ویژه داشته و با مسئولین استانی هماهنگی لازم را انجام دهد.

این خیر پاسارگادی که در زمین های مزروعی خود دارای دوحلقه چاه است، چاه های موجود را جهت آب شرب شهروندان بخش پاسارگاد به اداره امور آب شهرستان واگذار کرد.

درهمین راستا فرماندار شهرستان پاسارگاداز اداره امور آب خواست که ضمن بررسی چاههای آب یادشده و آزمایشهای لازم از آب چاهها در صورتی که قابل استفاده برای شرب می باشد در مدار آب شرب شهرمادر سلیمان قرار گیرد.

نظرات بینندگان
نظر شما
نام : ایمیل :
* نظر :