کد خبر:6083
تاریخ انتشار: ۲۲ دي ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۶:۱۵
اواسط مهر ماه سال جاری بود که طاهر ایزدی پس از حدود یک سال، سکان مدیریت ارشد شهرستان پاسارگاد را به اسفندیار احمدی منش سپرد.
پایگاه تحلیلی خبری طنین پاسارگاد:

به گزارش طنین پاسارگاد، دغدغه اصلی دولت در اطلاع رسانی و انعکاس و  انتقال ضعیف خدمات و فعالیتهای گسترده به مردم از سوی دستگاههای اجراتی و ادارات و نهادهای مرتبط در حالی به دفعات از سوی دولت و مدیران ارشد دولت یازدهم مطرح می شود که در ساختمان سفید استانداری فارس در مرکزیت یک سایت شاهد لینک انبوهی از پرتالهای غیر فعال هستیم که انگار در عصر ارتباطات و قرن سیطره  اینترنت،مدیران همچنان با غیر فعال کردن کانال ارتباطی مجازی عملکرد دولت به مردم، مصرانه  در تقویت ضعف اطلاع رسانی خود در جا می زنند و تلاشی در به روز رسانی آن نمی کنند.

بیش از سه ماه قبل یعنی در اواسط  مهر ماه، طاهر ایزدی پس از حدود یک سال، سکان مدیریت ارشد شهرستان پاسارگاد را به اسفندیار احمدی منش سپرد.

اما پورتال استانداری فارس در این ایام گویا به خواب پاییزی و زمستانی رفته و هنوز پس از گذشت بیش از سه ماه در قسمت معرفی فرمانداران شهرستان های فارس،طاهر ایزدی را به عنوان فرماندار پاسارگاد  معرفی می کند.

سوال اینجاست که آیا استانداری فارس با این همه عظمت و داشتن این همه نیروی انسانی،شخصی را برای به روز کردن پورتال استانداری به عنوان مهمترین راه اطلاع رسانی و خروجی عملکرد و تغییرات استانداری انتخاب نکرده است؟

 

 

نظرات بینندگان
ناشناس
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۴:۵۷
0
0
جناب زارع چی می نویسی برو یه تیتر بزن که گره ای از مشکلات مردم باز بشه حالا یه اشتباهی شده لازم نبود بزرگش کنی
ناشناس
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۱۱:۰۹
0
0
آقای زارع بهتر نیست به جای این کار ها چند بار تیتر بزنید و پیگیر وضعیت ساختمان فرمانداری بشید که فقط ..............
نظر شما
نام : ایمیل :
* نظر :
تبلیغ
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4
تبلیغ 5
تبلیغ 6
تبلیغات 6
تیلیغات 7
تبلیغات8