کد خبر:6084
تاریخ انتشار: ۲۳ دي ۱۳۹۵ - ۸:۱۲:۵۸
مراسم بزرگداشت آیت‌الله علی اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور اقشار مختلف مردم ولایتمدار و جمعی از مسئولان شهرستان پاسارگاد در مصلی نماز جمعه شهر سعادت شهر برگزار شد.
پایگاه تحلیلی خبری طنین پاسارگاد:

به گزارش طنین پاسارگاد، مراسم بزرگداشت آیت‌الله علی اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور اقشار مختلف مردم ولایتمدار و جمعی از مسئولان شهرستان پاسارگاد در مصلی نماز جمعه شهر سعادت شهر برگزار شد.

در این مراسم اقشار مختلف مردم و مسئولان شهرستان با تلاوت آیات قران کریم،قرائت فاتحه و مداحی در ارتحال عالم مجاهد و مبارز، یار امام(ره) و رهبری به سوگواری نشستند.

حجت الاسلام عزیزی امام جمعه سعادت شهر در این مراسم گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی اسوه صبر و استقامت در برابر ناملایمات و سختی ها بود که امیدواریم با تاسی به این بزرگوار و مقام معظم رهبری ادامه دهنده راهشان باشیم زیرا او یکی از ستون های اصلی انقلاب محسوب می شود و مهمترین خواسته اش، رهروی و حمایت از مقام معظم رهبری بود.

وی با اشاره به حضور گسترده مردم در مراسم تشییع و تدفین پیکر این شخصیت مبارز گفت: این مراسم بازتاب بسیار خوبی در دنیا داشت و تلاش دشمنان را برای القای تفرقه در بین مردم و مسئولان کشور خنثی کرد.

حجت الاسلام عزیزی از آیت‎الله رفسنجانی به عنوان یک روحانی به تمام معنا یاد و بیان داشت: مجاهدت و تلاش‎های بی‎وقفه در مسیر اسلام و انقلاب و رفیق رهبر بودن از او یک شخصیت برجسته و جهانی ساخت.

وی از آیت‎الله هاشمی رفسنجانی به عنوان رفیق دیرین و یار مخلص مقام معظم رهبری یاد و تصریح کرد: دوستی 59 ساله وی با رهبر معظم انقلاب و دست اخوت، برادری و همدلی میان آنها همواره تا پایان زندگی این عالم فقید باقی ماند.

امام جمعه سعادت شهر بر ضرورت پیروی و تبعیت همه اقشار مردم و مسئولان از رهبری فرزانه انقلاب تاکید و عنوان کرد: عشق و ارادت آحاد مردم به مقام معظم رهبری گواه پیروی آنها از فرامین معظم له است.

 

 

نظرات بینندگان
قاسم خودسوز
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۸:۴۸
0
0
مرحبا به پرسنل زحمت کش بانک صادرات وشادی روحش جناب هاشمی رفسنجانی صلوات
نصراله رضایی
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۱:۵۱
0
0
باعرض تسلیت ارتحال یاردیریرن امام ورهبری.روحش شادویادش گرامی/باتشکرازاستقبال پرشورمردم باشعورومسئولین وکارمندان وتشکرازبیانات ارزشمندامام جمعه محترم ومدیرسایت طنین
ناشناس
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۲۲:۳۹
0
0
پرسنل بانک کشاورزی رو داشته باش .....
آآآآآ
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۲۳:۰۷
0
0
خوبی اش اینکه یه عده ای تواین مراسم ها پیداشون میشه
ناشناس
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۲۳:۳۴
0
0
حضور افاغنه محترم در مراسم نشان چیست؟مسئولین شورای تأمین به هوش باشید.این حضور افاغنه نشان خوبی برای آینده شهر و کشور نیست.از ما گفتن...
واقع بین حقگو
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۲۳:۴۶
0
0
خدایش بیامرزد جناب هاشمی رفسنجانی را..اما اما چرا باید حضوررؤسا وپرسنل ادارات که بیشترین جمعیت حاضر در مراسم هستند بااکراه و اجبار وترس از نیامدن باشد!؟بیاییم واقع بین ومنطقی باشیم؛بیاییم هر چیز و هرکس را از ته دل احترام بگذاریم نه از روی اجبار.. چرا اسم ستاد مردمی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی را انتخاب کردید؟خودتان می‌دانید این پیامها و تأکید فرمانداری برای حضور بود نه ستاد مردمی..خدایش بیامرزد هاشمی رفسنجانی یاردیرین امام و رهبری و حامی اصلی دولت کنونی را.. شجاع وواقع بین باشید و از خداوند حساب ببرید نه از..
ناشناس
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ ۱۱:۳۶
0
0
قابل توجه اون آقایی که از طرف... تو مدارس حاضر می شد و جلوی بچه ها اون رو مورد لعن قرار می داد...
دوستان
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۸:۱۳
0
0
خدا رحمت کند آقای هاشمی رفسنجانی ..... مرحبا به مدیر جهاد و پرسنل جهاد مهندس نام آور . مهندس هوشیار . مهندس غلامی . مهندس بهمنی و مهندس رحمانی که در اکثر مراسمات حضور دارند ......
ناشناس
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۱۰:۵۲
0
0
ای کاش برا مراسم های دیگه هم حسینیه اینقدر شلوغ میشد.....ماش ادارات رو هم برای نماز جمعه انقدر اجبار بود و یه لیست حضور و غیاب دست یه نفر که ببینه کی اومده و کی نیومده
ناشناس
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۱۰:۵۶
0
0
اصلا معلوم نیست که کارمندان ادارات شهرستان به اجبار اومدن و یه نفر داره حضور و غیاب مسکنه
ما اهل کوفه نیستیم
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۱۵:۲۹
0
0
شما مسولین عزیز یکی از شما لباس مشکی می پوشیدید که بگویند برای عزا امدید همه لباس رنگی مراسم ختم که اینجور نیست از شماها کسی هنوز رحمت خدا نرفته است که بدانید باید مشکی بپوشید 2ساعت
نسانم آرزوست
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۱:۲۰
0
0
اگرذره ای انصاف داشتید واخلاق انسانی رو رعایت میکردیدمتوجه میشدید که هیچ کس ازروی ترس وبخاطر کسی توی این جلسه نیامده بود بلکه همه به پاس قدردانی از زحمات وخدمات مرحوم ایت اله رفسنجانی که به انقلاب ونظام کرده بودند در این جلسه شرکت کردند.افراد زیادی که در مراسم بودند و شغل آزاد دارند از کی قراره بترسند؟
ناشناس
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۱:۴۹
0
0
حال ادم بد میشه به این همه دو رنگی ریا تزویر و..... .نه به مسجد رفتنشون به توهین دادن دیروزشون
ناشناس
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۰:۳۰
0
0
شمایی که دم از انصاف واخلاق میزنید!خود من یکی از مسئولان هستم که دوبارتماس گرفته شد و یکبار نیز پیام اومده حتما شرکت کنید؛حتی از طرف فرمانداری درخصوص سیاه پوش کردن ادارات ونصب بنرتماس گرفته شد!!بازم بگم با انصاف..راستی زحمات آقای رفسنجانی عزیز برای انقلاب برکسی پوشیده نیست ولی اگر تأکید بر این داری که همه افرادی که قبلأبرا کشور و انقلاب زحمت کشیده اند بدنیست اشاره‌ای داشته باشیم به حضرات زحمت کش محصورشده آقایان:کروبی؛میرحسین وو...خدا رحمت کند آقای هاشمی رفسنجانی را..
نظر شما
نام : ایمیل :
* نظر :
تبلیغ
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4
تبلیغ 5
تبلیغ 6
تبلیغات 6
تیلیغات 7
تبلیغات8