کد خبر:6140
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۷:۴۰
به همت بانوی پاسارگادی؛
"پارس اینجاست" نخستین کاتالوگ جامعِ آنلاین گردشگری ایران است که به همت بانوی پاسارگادی و با هدف حفظ و نشر فرهنگ های بومی ایران و در راستای توسعه شهرها و روستاهای هدف گردشگری ایران شروع به فعالیت کرده است
پایگاه تحلیلی خبری طنین پاسارگاد:

 به گزارش طنین پاسارگاد، صنعت گردشگری با توجه به سابقه تاریخی ایران و اعتقادات مردم  این دیارِکُهن، شاخه ها و دسته بندی های متفاوتی را در خود جای می دهد.

 "پارس اینجاست" نخستین کاتالوگ جامعِ آنلاین گردشگری ایران است که به همت بانوی پاسارگادی و با هدف حفظ و نشر فرهنگ های بومی ایران و در راستای توسعه شهرها و روستاهای هدف گردشگری ایران شروع به فعالیت کرده است و با معرفی روستاها و شهرهای زیبای هر استان، تلاش در رونق  صنعت گردشگری ایران دارد.

فاطمه جعفری مدید مسئول این نشریه آنلاین گردشگری در گفتگو با خبرنگارطنین پاسارگاد گفت: گردشگری مذهبی یکی از انواع گردشگری در کشور ما  است و  ازآنجایی که  25درصد از گردشگری مذهبی در ایران متعلق به اقلیت هایِ دینی تعریف شده در قانون اساسی ایران می باشد و سالیان سال بصورت ناچیز ارائه شده است.

وی گفت: "پارس اینجاست"،  اولین نشریه گردشگری ایران و به آدرس http://www.parsinjast.ir/  می باشد که رسما با همکاری دوستانمان در تمامی ادیان به فعالیت پرداخته و در راستای رونق هرچه بیشتر صنعت گردشگری ایران با شعارِ صلح و دوستی تلاش خواهیم کرد. 

 جعفری ادامه داد: "پارس اینجاست" یک نمایشگاه عکس مجازی نیز می باشد و مهم نیست با چه وسیله ای عکاسی می کنید،اگر به هنر عکاسی علاقمند هستید و امکان نمایش عکس هایتان را ندارید ما می توانیم به شما کمک کنیم و محلی برای نمایش هنر عکاسی شما باشیم،مهم نیست در مرکز استان ها زندگی می کنید یا  دور افتاده ترین مناطق ایران، ما برای کمک به شما آماده ایم.

  وی افزود: 25 درصد از سهمِ اشتغال و در آمد در این زمینه متعلق به کودکان کار و بچه های کار خواهد رسید و حق اولویت ما در بقیه سهمیه اشتغالمان متعلق به شهرها و روستاهای کوچک ایران در راستای تمرکز زدایی از مراکز استان ها است.

 جعفری بیان داشت: ایده ای اولیه کار از یک خاطره قدیمی و از سالیان پیش گرفته شده است، از خاطرات دورانِ زندگی پدربزرگم و  با تجربه  راننده بودنِ پدرم تکمیل شد و با قسمت نادیده گرفته شده حوزه گردشگری ایران به مرحله اجرا درآمد تا همگان را شگفت زده کند.

وی اظهار داشت: از ایده اولیه تا تکمیل شدن و اجرایی شدن 5 سال زمان بُرد،یعنی از سال 1390 تا هم اکنون که رسما فعالیت خودمان را شروع کرده ایم ادامه داشته است و تلاشهایمان برای کامل شدن هدفمان در آینده ادامه خواهد داشت.

طنین پاسارگاد، نشریه گردشگری پارس اینحاست برای عکاسان و افراد علاقمند به عکاسی این امکان را فراهم می آورد که عکس های خود را به نمایش بگذارند(عکاسی با موبایل یا دوربین های شخصی و حرفه ای)

حق اولویت انتخاب ما برای همکاران عکاس، متعلق به شهرها و روستاها و شهرستان های کوچک ایران می باشدبعد از آن مراکز استانها .

شرایط :

  1. عکاسهای ارسالی مربوط به حوزه گردشگری،صنایع دستی ، میراث فرهنگی و رسم و رسومات و ...شهرهای موردنظر باشد.
  2. حداقل دوربین برای عکاسی  و عکسبرداری دوربین های عکاسی خانوادگی و برای گوشی موبایل 8 مگا پیکسل .
  3. بومی منطقه یا استان مورد نظر باشد و با فرهنگ های استان موردنظر آشنایی و اشراف کامل داشته باشد .
  4. همکاران و دوستان ما  در اقلیت های دینی ایران ، از بین خود اقلیتهای دینی ایران و با همکاری و مشورت با انجمن های ادیان و دوستانمان در این ادیان انتخاب می شوند مگر با شرایطی که تصمیم غیر از این مورد گرفته شود .
  5. برای همکاری با ما و رساندن عکسهایتان به دست ما نیاز به خارج شدن از شهر یا روستای خود را ندارید، داشتن اینترنت و کامیپوتر یا یک تلفن هوشمند کفایت می کند چرا که ما یک پروژه دورکاری می باشیم.
  6. عرف جامعه ایران درباره حضور اشخاص در عکسها (چه خانم چه آقا) نقض نشود .
  7. توهین، تحقیر، تهمت ، افترا و .... از هیچ عکسی برداشت نشود و نشان دهنده صلح و دوستی بین هموطنان عزیز ما با هر گویش، زبان ، قبلیه ای که هستند باشد.
  8. عکسها از اینترنت یا سایر شبکه های اجتماعی و... دانلود نشده باشند و برداشته نشده اند و قانون کپی رایت هیچ شخص حقیقی یا حقوقی نقض نشود مگر با اجازه
  9. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های روی سایت و ایمیل سایت تماس حاصل فرمایید.

 

          

نظرات بینندگان
نظر شما
نام : ایمیل :
* نظر :