کد خبر:6300
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۸:۲۷
به مناسبت هفته ملی سلامت مردان جلسه آموزشی با موضوع شیوه زندگی سالم در میانسالان ویژه مددجویان کمیته امداد امام خمینی ( ره ) شهرستان پاسارگاد برگزار شد.
پایگاه تحلیلی خبری طنین پاسارگاد:

به گزارش طنین پاسارگاد،به مناسبت هفته ملی سلامت مردان جلسه آموزشی با موضوع شیوه زندگی سالم در میانسالان ویژه مددجویان کمیته امداد امام خمینی ( ره ) شهرستان پاسارگاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاسارگاد ، در این کارگاه در مورد تغذیه سالم ، فعالیت بدنی مناسب و عدم مصرف سیگار و الکل و فاکتورهای خطر محیطی و شغلی که سلامت مردان را تهدید می کند بحث  و گفتگو شد.

 کارشناس سلامت میانسالان مرکز بهداشت شهرستان گفت : بررسی های انجام شده نشان می دهد که بار بیماری ها و آسیب در کشور در جنس مذکر برای همه سنین بیشتر است  و در واقع تعداد سال های از دست رفته به علت مرگ زود رس و همچنین سالهای سپری شده توام با ناتوانی به ترتیب عواملی را به خود اختصاص داده است که شامل حوادث ترافیکی ، بلایا و حوادث غیر متقربه بیماری های قلب ، سقوط از ارتفاع یا در سطح حوادث ناشی از تاثیر نیروهای میکانیکی بیجان و جان دار که متاسفانه مردان به سلامت خودشان توجه ندارند .

در پایان مدجویان توسط پزشک ویزیت شدند و غربالگری فشار خون نیز توسط مراقبین سلامت صورت گرفت.

نظرات بینندگان
نظر شما
نام : ایمیل :
* نظر :
تبلیغ
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4
تبلیغ 5
تبلیغ 6
تبلیغات 6
تیلیغات 7
تبلیغات8