کد خبر:6379
تاریخ انتشار: ۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰:۱۵:۲۰
اولین کارگروه سلامت و امنیت غدایی در سال 96 با موضوع مسائل بهداشتی و هفته سلامت در شهرستان پاسارگاد برگزار شد.
پایگاه تحلیلی خبری طنین پاسارگاد:

به گزارش طنین پاسارگاد به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاسارگاد ، اولین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی در محل سالن اجتماعات شهید حاجی پور  با حضور نماینده فرماندار و اعضاء کار گروه تشکیل گردید.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاسارگاد ضمن تبریک سال جدید به تمام اعضاء در خصوص ائم مشکلات و معظلات بهداشتی شهرستان و لزوم همکاری بین بخشی و درون بخشی ادارات در رفع این مشکل صحبت نمود.

" عبدالله بهادری " در خصوص هفته سلامت وشعار امسال ، بیماری افسردگی و شیوع آن در کشور صحبت کرد .

وی اشاره کرد برای مبارزه با بیماری افسردگی باید کلیه پرسنل فعال در عرصه بهداشت و درمان در این خصوص قدم برداشته و در جهت ارتقاء سلامت مردم تلاش کنند.

در ادامه کارشناس مسئول بهداشت محیط  عملکرد واحد بهداشت محیط در ایام نوروز را برای مخاطبین به صورت پاورپونت گزارش نمود.

سپس درباره مشکلات جاری از جمله : بررسی مشکلات موجود در خصوص جمعیت افاغنه شهرستان ، برگزاری جلسه بررسی مسائل و مشکلات ستاد تسهیلات نوروزی بمنظور جلوگیری از بروز مشکلات در آینده و لزوم برنامه ریزی در این خصوص ، برگزاری کلاس آموزشی با موضوع افسردگی جهت پرسنل ادارات ، همکاری شهرداری در خصوص نصب بنر به مناسبت هفته سلامت و امکان استفاده از تابلو الکترونیکی در خصوص آموزش های مرکز بهداشت ، مشکلات کشتارگاه و کشتار غیر مجاز دام در بخش پاسارگاد بحث و تبادل نظر گردید.

نظرات بینندگان
نظر شما
نام : ایمیل :
* نظر :
تبلیغ
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4
تبلیغ 5
تبلیغ 6
تبلیغات 6
تیلیغات 7
تبلیغات8