کد خبر:6504
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۲:۱۴
به گزارش یک منبع آگاه در پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان پاسارگاد یک توزیع کننده موادمخدردر حال بسته بندی هروئین در منزلش دستگیر شد.
پایگاه تحلیلی خبری طنین پاسارگاد:

به گزارش طنین پاسارگاد به نقل از وبلاگ رویدادهای پاسارگاد، به گزارش یک منبع آگاه در پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان پاسارگاد یک توزیع کننده موادمخدردر حال بسته بندی هروئین در منزلش دستگیر شد.

به گفته این منبع آگاه با اطلاع از فعالیت این توزیع کننده مواد مخدر در سطح شهرستان پاسارگاد پلیس مبارزه با مواد مخدر به همراهی نیروهای کلانتری سعادت شهر و با حکم قضایی در یک عملیات غافلگیرانه این فرد را که درحال بسته بندی مواد مخدر در کپسولهای مواد بود به همراه مقادیری هروئین و تریاک و چند صد عدد کپسول دستگیر کردند.

به گفته این منبع آگاه فرد دستگیرشده 16 سال سابقه فروشندگی وتوزیع موادمخدررا داشته و تا کنون 12 بار دستگیر و روانه زندان شده اما هربار پس از آزادی دوباره به کارهای مجرمانه خود ادامه می داده است.

فرد دستگیر شده پس از تشکیل پرونده به دادگستری شهرستان پاسارگاد معرفی که به دستور قضات دادگستری این شهرستان روانه زندان شد.

نظرات بینندگان
قاسم خودسوز
۱۳۹۶/۴/۲۲ ۹:۳۸
0
0
برداران زحمت کش نیروی انتظامی شما که می دانید این مواد فروش برای هزاربار زندان را بوسید دیگر گرفتنش چه فایده این ها راباید داخل شهر شلاغ بزنند تا بشود درس عبرت برای دیگران نه بروندزندان مار بروند عفیی بیایند جوانان را به اب سیا بکشند
نظر شما
نام : ایمیل :
* نظر :
تبلیغ
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4
تبلیغ 5
تبلیغ 6
تبلیغات 6
تیلیغات 7
تبلیغات8