کد خبر:6510
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۶:۱۴
کلینیک جراحی بیماری های کلیه و مجاری ادراری و ناباروری در پاسارگاد راه اندازی می شود.
پایگاه تحلیلی خبری طنین پاسارگاد:

به گزارش طنین پاسارگاد، کلینیک جراحی بیماری های کلیه و مجاری ادراری و ناباروری در پاسارگاد راه اندازی می شود.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صادق ( ع ) سعادت شهر؛ درمانگاه تخصصی این مرکز اقدام به راه اندازی کلینیک جراحی بیماری های کلیه و مجاری ادراری و ناباروری در این مرکز کرد‌.

علی اصغر مهرآور مدیر بیمارستان امام جعفر صادق (ع) سعادت شهر با اعلام این خبر اظهار داشت: به منظور رفاه حال شهروندان و کاهش هزینه های درمانی این عزیزان ، در حال حاضر ۱۷ پزشک در زمینه های مختلف در درمانگاه تخصصی بیمارستان فعالیت می کند.

مدیر بیمارستان پاسارگاد افزود: قبلا شهروندان برای مراجعه به متخصصین باید به شهرهای مرودشت و شیراز مراجعه می کردند.اما با تلاش مسولان شبکه بهداشت و بیمارستان هم اکنون در درمانگاه تخصصی این مرکز ۱۷ متخصص در حال فعالیت هستند که توانسته ایم تا حدود زیادی از مراجعات به مرکز استان را کاهش دهیم.

مهرآور ادامه داد: ضمنا کلینیک جراحی بیماری های کلیه و مجاری ادراری و ناباروری جهت جراحی های سنگ کلیه و مثانه، جراحی پروستات ، سرطان های کلیه ، مثانه و بیضه، واریس بیضه ، اختلالات و ناهنجاری های مجاری ادراری اطفال، جراحی فتق اطفال و بزرگسال، بی اختیاری ادراری و نا باروری در درمانگاه تخصصی بیمارستان از مورخ ۵/ ۵/ ۹۶ شروع به کار می کند مراجعه کنندگان محترم می توانند جهت اخذ نوبت به درمانگاه تخصصی مراجعه کنند.

نظرات بینندگان
نظر شما
نام : ایمیل :
* نظر :