کد خبر:6585
تاریخ انتشار: ۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۸:۵۶
کارگاه مجری گری، فن بیان و سخنوری به همت خانه فرهنگ و هنر سرنا و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با تدریس سیدکمال علوی کارشناس و مجری توانمند کشور و صدا سیمای مرکز فارس در سالن آمفی تئاتر اداره برگزار شد.
پایگاه تحلیلی خبری طنین پاسارگاد:

به گزارش طنین پاسارگاد، احسان رضایی مسئول خانه فرهنگ و هنر سرنا در این باره گفت: ضمن تشکر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پاسارگاد ،با توجه به استعدادهای فراوان در شهرستان این کارگاه  با هدف آشنایی علاقه مندان به مجری گری، گویندگی و فن بیان، پرورش اعتماد به نفس و آموزش سخنوری راحت و کاربردی ویژه عموم به مدت ١٦ ساعت در فاصله زمانی یک ماه به پایان رسید.

وی ادامه داد: برکسی پوشیده نیست که  امروزه فن بیان و روابط عمومی قوی  جزو مهمترین شاخص‌های هرکاریست و بسیار در زندگی مدرن امروز تاثیر پذیر است . لذا این کارگاه با رویکرد آموزشی با مباحثی از جمله  اصول و تکنیک های اولیه فن بیان، تنفس صحیح ،شناخت متون، تلفظ صحیح ،حروف و کلمات ،ادای بار معنایی کلمات تأثیر، نوع صدا بر روی بیان انتقال افکار و احساس هنگام بیان،اثر مثبت و منفی صداها و کلمات و همچنین مباحث مربوطه به صورت عملی و تعاملی توسط شرکت کنندگان در کارگاه به اتمام رسید.

سید کمال علوی در نکات پایانی با تشکر از مجموعه خانه فرهنگ و اداره فرهنگ و ارشاد افزود:بسیار خوشحالم که چنین دوره هایی در این شهرستان برگزار میگردد ،که نه تنها از خود شهرستان بلکه از شهرستان های همجوار نیز هنرجو جذب میکند ، استقبال علاقه مندان نشان دهنده آن است که عزیزان پاسارگادی تداوم این برنامه ها را خواستار هستند .در پاسارگاد به حق استعدادهایی را دیدم که با پرورش و آموزش صحیح قطعا در آینده میتوانند در سطوح بالاتر نیز فعالیت نمایند.

محمد آقارشیدی رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان پاسارگاد که در جلسه حضور داشت افزود: من آقای علوی را چندین سال است که میشناسم و در جشنواره های مختلف تئاتر با هم همکاری داشته ایم، از وی بابت قبول زحمت تدریس در این دوره تشکر مینمایم.امیدورام عزیزان شرکت کننده توانسته باشند نهایت استفاده را در این دوره برده باشند.

در پایان روز گذشته، با اهدا لوح سپاس به رسم یاد بود توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پاسارگاد از سید کمال علوی تقدیر شد و گواهی پایان دوره به شرکت کنندگان اهدا شد.

نظرات بینندگان
نصراله رضایی
۱۳۹۶/۶/۲ ۲۱:۱۴
0
0
باعرض تشکروخسته نباشیدخدمت کلیه عزیزان خصوصامسئول خانه فرهنگ وهنرسرنااحسان رضایی و رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی وجناب علوی
سلام
۱۳۹۶/۶/۸ ۱۱:۴۵
0
0
آقای زارع سلام. یه پیشنهاد داشتم . خبرهای خوبی رو دنبال می کنید اما شیوه عکس گذاشتنتون جالب نیست. عکس ها در صفحه اول وجود دارد اما به خوبی دیده نمی شود و وقتی خبر را باز می کنی اصلا عکسی وجود ندارد. یه پیشنهاد دیگه قبلا از باغات و کشاورزی و محصولات متنوع گزارش تصویری می گذاشتید عالی بود. الان خیلی وقته فقط خبر درج می کنید
نظر شما
نام : ایمیل :
* نظر :