کد خبر:6693
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱:۲۵
فرمانده سپاه پاسارگاد خبرداد:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پاسارگاد از برپایی بیمارستان صحرایی تخصصی و فوق تخصصی سپاه فجر استان فارس از ابتدای آذرماه امسال در این شهرستان خبرداد.
پایگاه تحلیلی خبری طنین پاسارگاد:

به گزارش طنین پاسارگاد، مجیدعلی‌پور اظهار داشت: این بیمارستان صحرایی توسط بسیج سازندگی و بسیج جامعه پزشکی سپاه فجر استان فارس در بخش سرپنیران پاسارگاد دایر و به ارائه خدمات به مردم روستاهای محروم این بخش می‌پردازد.

وی با بیان اینکه در این طرح پنج روستای شهرستان پاسارگاد مورد پوشش قرار می‌گیرد تصریح کرد: جمعیت این روستاها به هشت هزار نفر می‌رسد و مردم سخت‌کوش آن نیز نیازمند خدمات تخصصی و فوق تخصصی هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پاسارگاد بیان کرد: قرارگاه مردم یاری سپاه فجر استان فارس به پاس قدر دانی از مردم خوب ، متدین و انقلابی مناطق کمتربرخوردار پاسارگاد و با هدف خدمات‌رسانی به این عزیزان اقدام به  این عمل خداپسندانه می‌کنند و پزشکان متخصص و فوق تخصص بسیجی نیز به صورت رایگان ارائه خدمات درمانی می‌کنند.

وی افزود: در مدت پنج روز برپایی این بیمارستان خدمات پزشکی قلب، داخلی گوارش، اطفال، زنان،ارتوپدی،مامائی ، چشم پزشکی و دندانپزشکی به مردم ارائه می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پاسارگاد خاطرنشان کرد: مردم شهرستان پاسارگاد، مردمی ولایت‌مدار و متعهد به اسلام وانقلاب هستند و گواه صادق این مطلب نیز تقدیم 120 شهید در شهرستان و 24 شهید در بخش پاسارگاد است و وظیفه مسئولان نیز این است که به کمال افتخار و احترام به مردم خوب این منطقه خدمات‌رسانی کنند.

منبع: تسنیم

نظرات بینندگان
نصراله رضایی
۱۳۹۶/۸/۲۲ ۱۶:۱۷
0
0
باتشکروخسته نباشیدخدمت همه دست اندرکاران خصوصا جناب سرگردعلی پوروباتشکرازجامعه پزشکی هرچه بیشتربه این مردم محروم خدمت نماییدنزدخداوندمتعال محفوظ خواهدماند
نظر شما
نام : ایمیل :
* نظر :