کد خبر:6716
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۶ - ۸:۳۱:۱۹
سالهاست که رنج مردم سعادتشهر در فصل گرما و سرما در پایانه مسافربری بدون امکانات دیده نمی شود.
پایگاه تحلیلی خبری طنین پاسارگاد:

به گزارش طنین پاسارگاد،  توسعه حمل و نقل، بعنوان یکی از مؤلفه های پیشرفت هر شهر به شمار می رود که علاوه بر رضایتمندی و رفاه شهروندان و مسافران، به  درآمد زایی و ایجاد اشتغال نیز کمک می کند.

متاسفانه این مهم در شهرستان پاسارگاد تاکنون به سرانجام نرسیده و «نبود پایانه مسافری مناسب» سالهاست که همچون یک مساله لاینحل گریبان شهروندان پاسارگادی را گرفته و مردم این شهر سالهاست در حسرت ساخت پایانه مسافربری به سرمی برد و این مطلب، بدل به یکی از گلایه های همیشگی مردم پاسارگاد شده است و موجب شده که مسافران از تمام گروه های سنی و در تمام فصول سال با این چالش بزرگ دست و پنجه نرم کنند و متاسفانه قدمی برای حل آن هم برداشته نمی شود.

شهرستان پاسارگاد یکی از پر ترددترین شهرستانهای استان فارس است .همچنین به دلیل وجود چند دانشگاه در شهر سعادتشهر ،دانشجویان غیر بومی برای بازگشت به شهرهای خود با مشکلات بسیاری روبرو هستند، به دلیل موقعیت جغرافیایی شهرستان که مبادی ورودی شهرستانهای ارسنجان و خرم بید می باشد، تعداد زیادی از مسافران این شهرها باید از سعادت شهر به طرف شهر خود حرکت کنند که با وضعیت فعلی ایستگاه، این مکان به هیچ عنوان شایسته نام بزرگ پاسارگاد نیست.

امید است که شورای پنجم انتظار چندین ساله مردم پاسارگاد را محقق سازد و پایانه مسافربری شایسته مردم شریف شهرستان پاسارگاد احداث شود.

 

گزارش از وحید میرزاپور

نظرات بینندگان
قاسم خودسوز
۱۳۹۶/۹/۴ ۸:۵۲
0
0
شهرستانی با این نام بزرگ نباید این ترمینالش باشد ساختمانی که روبروی بیمارستان هست الان شد بنگاه ماشین های سواری او را بکنند ترمینال هم سرویس بهداشتی دارد هم اطاق هم جای خوبی ودنجی است برای مسافرین محترم
نظر شما
نام : ایمیل :
* نظر :