کد خبر:6728
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۱:۰۱
چهار سارق مسلح که سال گذشته اقدام به اخاذی از تبعه های افغانی می کردند و در این راه یک تبعه افغانی هم به قتل رسانده بودند، با تلاش ماموران آگاهی شهرستان پاسارگاد دستگیر شدند.
پایگاه تحلیلی خبری طنین پاسارگاد:

به گزارش طنین پاسارگاد و به نقل از یک منبع آگاه، چهار سارق مسلح که سال گذشته اقدام به اخاذی از تبعه های افغانی می کردند و در این راه یک تبعه افغانی هم به قتل رسانده بودند، با تلاش ماموران آگاهی شهرستان پاسارگاد دستگیر شدند.

این منبع آگاه گفت: این باند سارق در سال گذشته در چنین زمانی، ابتدا به گاوداری خانم ضرغامی رفته بودند و در آنجا پس از تهدید افغان های شاغل در آن گاوداری مقداری پول و  موبایل آنها را به سرقت می برند.

وی ادامه داد: اما یک هفته بعد در سرقت مشابهی، همان سارقان به گاوداری اردشیر برومند رفته ولی این بار وقتی با سر سختی و مقاومت یک تبعه افغانی مواجه می شوند با اسلحه ای که به همراه داشتند، او را به قتل می رسانند.

این منبع آگاه افزود: از همان زمان و طی یکسال گذشته کارآگاهان آگاهی شهرستان پاسارگاد تلاش های خود را برای به دام انداختن این اخاذان و قاتلان به کار می گیرند تا اینکه در یک عملیات اطلاعاتی، اعضا این باند ساعاتی پیش توسط کارآگاهان و زحمتکشان آگاهی شهرستان پاسارگاد به دام افتادند و تا دقایقی دیگر هم تحویل مقام قضایی خواهند شد.

 

نظرات بینندگان
نظر شما
نام : ایمیل :
* نظر :