کد خبر:6785
تاریخ انتشار: ۱۱ دي ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۵:۳۳
شهردار سعادت شهر پس از گذشت سه ماه، بالاخره معارفه شد.
پایگاه تحلیلی خبری طنین پاسارگاد:

به گزارش طنین پاسارگاد، شهردار سعادت شهر پس از گذشت سه ماه، بالاخره معارفه شد.

در ابتدای مراسم معارفه شهردار سعادت شهر که  در تعجب همگان و به صورت غیر متعارف در محل شهرداری صورت گرفت، ابتدا عزیزپور رییس شورای شهر سعادت شهر به انتقاد از چگونگی مراسم امروز و معارفه شهردار جدید پرداخت.

او ضمن انتقاد از مجموعه ی دفتر شهری استانداری، نبود شورای شهر و شهردار  سابق و همچنین نبود مراسم در خور و شان مردم فهیم این منطقه  و همچنین دیر اعلام کردن  و معارفه شهردار از سوی استانداری،برای شهردار جدید آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه مراسم معارفه که با حضور شورای تامین شهرستان و حجت الاسلام عزیزی امام جمعه سعادت شهر برگزار شد، امام جمعه ضمن اشاره و تایید صحبتهای  عزیزپور کار خالصانه و برای رضای خدا را لازمه موفقیت دانست و شهردار جدید را نیروی با ایمان، ارزشی، پاکدست و دارای توانایی خواند و از زحمات دفتر شهری استانداری تقدیر کرد. 

  معاون فرماندار در ادامه جلسه شهردار جدید را  دعوت به همدلی و تعامل با سایر مجموعه ها و همچنین مردم داری و سعه صدر بیشتر  کرد و اعضای شورا و شهردار جدید را نمونه ای از وحدت و همدلی مثال زدنی مردم در عرصه کار و تلاش دانست و عذرخواهی فرماندار شهرستان را به دلیل ماموریت در تهران و عدم حضورشان را به شورای شهر سعادت شهر و مردم فهیم اعلام کرد.

در ادامه دکتر کهندل معاون مدیرکل دفتر شهرس استانداری فارس ضمن تبریک به مردم سعادت شهر بخاطر حسن انتخاب شورا و شهردار جدید و عذرخواهی بابت تاخیر در معرفی شهردار جدید از عدم حضور دوتن دیگر از اعضای دیگر شورا در جلسه انتقاد کرده و شوراها را به حفظ قانونمداری و نظارت بیشتر بر کار شهرداری توصیه کرد و آنها را از دخالت های بیجا و غیر قانونی در کار شهردار برحذر داشت.

در پایان حکم شهردار  علی یارمحمدی توسط سخنگوی شورا قرائت و توسط امام جمعه و معاون فرماندار و دکتر کهندل به وی اهداء شد.

 

نظرات بینندگان
غلامی غ
۱۳۹۶/۱۰/۱۱ ۲۰:۲۱
0
0
تبریک برادر یارمحمودی....انشا اله که موفق و سربلند باشید.....
مهدی
۱۳۹۶/۱۰/۱۱ ۲۳:۲۶
0
0
جناب آقای یارمحمدی موفق و پیروز باشید
همشهری
۱۳۹۶/۱۰/۱۱ ۲۳:۲۸
0
0
درود بر فرماندار و استان دار ..
رهگذر
۱۳۹۶/۱۰/۱۲ ۱۰:۳۴
0
0
موفق و موید باشید. وتشکرازانقلابی عمل کردن شورای شهر
قاسم خودسوز
۱۳۹۶/۱۰/۱۲ ۱۰:۵۳
0
0
تبریک خدمت برادر با خدا وزحمت کش جناب حاج علی یارمحمدی وارزوی سربلند وپیشرفت را از خداوند منان خواستاریم برای این عزیز که سکان دار شهر سعادتشهر شدهاند وبا ارزوی اتحاد واتحاد وهمدلی بین شهردار محترم وشورای مردمی که بتوانند با افتخار وسربلند ی این امتحان 4ساله را پشت سر بگذارند ومردم هم به انها افتخار کنند
نظر شما
نام : ایمیل :
* نظر :