کد خبر:6792
تاریخ انتشار: ۱۴ دي ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰:۱۳
یک بار دیگر مردم انقلابی شهرستان پاسارگاد به پا می‌خیزند تا انحرافی که با شیطنت اقلیتی خاص در اعتراض و مطالبه عمومی صورت گرفته را محکوم و راه خود را از مغرضین داخلی جدا کنند.
پایگاه تحلیلی خبری طنین پاسارگاد:

به گزارش طنین پاسارگاد، یک بار دیگر مردم انقلابی شهرستان پاسارگاد به پا می‌خیزند تا انحرافی که با شیطنت اقلیتی خاص در اعتراض و مطالبه عمومی صورت گرفته را محکوم و راه خود را از مغرضین داخلی جدا کنند.

مردم می آیند تا بگویند؛ علی‌رغم گلایه از وضع موجود عرصه را بر جولان عناصر فتنه‌جو تنگ کرده و در راستای تقویت جمهوری اسلامی با یادگار خمینی کبیر تجدید پیمان می‌کنند. همان امامی که بار انقلاب را بر دوش مستضعفان می‌دانست و حال ولی‌نعمتان نظام و انقلاب با دلی پُر اما امیدوار به پا خاسته‌اند تا نقطه پایانی بر موج‌سواری ضد انقلاب بگذارند و وفاداری خود به آرمان‌های آن یار دیرین را فریاد کنند.

در این حماسه پر شکوه حضور صمیمی و بدون واسطه مسئولان امری لازم است تا ولی نعمتان نظام و انقلاب، بغض‌های فرو خورده خود را بگشایند. شاید که این گفتگوی بدون واسطه دل‌ها را گرم و عرصه را بر رسانه‌های یاوه‌گو تنگ کند.

در جمهوری اسلامی همه مسئولان از صدر تا ذیل باید پاسخگو و حلال مشکلات مردم باشند تا مبادا پایه‌های نظام سست شود. از هم‌اکنون لنز دوربین تصویر بردارن جهت ثبت تصاویر همراهی و همدلی مسئولان با مردم و قلم خبرنگاران برای وصف حماسه مردمی در راهپیمایی شهرستان پاسارگاد لحظه شماری می‌کند‌.

 وعده ما؛ «جمعه 15 دی ماه، پس از اقامه ی نماز دشمن شکن و وحدت آفرین جمعه شهر سعادت شهر»

 

نظرات بینندگان
نظر شما
نام : ایمیل :
* نظر :