کد خبر:6852
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۸:۱۴:۴۴
امام جمعه بخش پاسارگاد
امام جمعه بخش پاسارگاد گفت: دراین دهه ودر طلیعه روزهای فجر از همه چیز شایسته تر تکریم شهیدان است ودریک جمله باید گفت باپیروزی انقلاب در 22 بهمن 57 تحقیر ملت ایران پایان یافت.
پایگاه تحلیلی خبری طنین پاسارگاد:

به گزارش طنین پاسارگاد به نقل از وبلاگ رویدادهای پاسارگاد؛ حجت الاسلام پردل امام جمعه بخش پاسارگاد در خطبه های نماز جمعه این بخش به دهه فجر انقلاب اسلامی اشاره کردوگفت: دهه فجر؛ دهه طلوع انقلاب‌ است، دهه ای است که پايه‌ريزى عزت اسلام و مسلمين‌ در آن متجلی شد. وی بابیان اینکه دهه فجر درحقیقت دهه ولادت امامت در این کشور است گفت: دراین دهه ودر طلیعه روزهای فجر از همه چیز شایسته تر تکریم شهیدان است ودریک جمله باید گفت باپیروزی انقلاب در 22 بهمن 57 تحقیر ملت ایران پایان یافت.

حجت الاسلام پردل ضمن تاکید برحضورمردم درراهپیمایی 22 بهمن گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن مظهر اقتدار ملی و یک پدیده بی نظیر و عید حقیقی برای ملت بزرگ ایران  است.


حجت الاسلام پردل به عقب ماندن بعضی افراد از قافله انقلاب ویا تغییر رویه دادن این افراد به سخنان مقام معظم رهبری دراین مورد اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی)فرمودند:مهم‌ترين مسأله امروز در باب انقلاب؛ استقامت بر اصول‌ و مبانی انقلاب است.


انقلابی بودن تا انقلابی ماندن تفاوت بسیار دارد شاید کسانی بودند که در اوایل انقلاب در مسیر انقلاب بودند اما بعد از گذشت چند دهه از انقلاب فاصله گرفتند و رویه را عوض کردندو بر اصول پایبند نبودند.


حجت الاسلام پردل به سخن حضرت امام (ره) نسبت به شایعات و تبلیغات مسموم دشمن نیز اشاره کردوگفت:حضرت امام می فرمایند((تحت تأثير شايعه‌سازيها و تبليغات مسموم دشمن قرار نگيريد چرا که این شايعه‌پراكنى؛ از نقشه‌هاى بزرگ دشمن‌ برای ضربه زدن به اسلام و مسلمین و انقلاب اسلامی است.


وی تصریح کرد: تبلیغات دشمن براى جدايى ملت از نظام‌ مقدس جمهوری اسلامی است.


امام جمعه بخش پاسارگاد در مورد مردم مظلوم یمن و سکوت مجامع بین المللی  گفت: چندسالى است كه كشور مظلوم يمن با مردمانى مؤمن و مقاوم تحت شديدترين تهاجمات متجاوزان عربستانى قرار دارد. كشورى ضعيف و مظلوم كه علي‌رغم داشتن منابع عظيم نفت و گاز در محروميتى تحميلى توسط سياستهاى سياست‌بازان منطقه‌اى و بين‌المللى دست و پا مى‌زند.
طمع و چشمداشت كشورهاى زورگو و غارتگرى همچون آمريكا به منابع عظيم و سرمايه‌هاى خدادادى ملتهاى مسلمان تا جايى پيش رفته است كه متأسفانه سلاطين و پادشاهان ذليل و خوار و زبون كشورهايى همچون عربستان و امارات را اكنون به نوكران حلقه‌به‌گوش و پياده‌نظامى ذليل و گوش‌به‌فرمان سران استكبارى و صهيونيستى تبديل ساخته است.

حجت الاسلام پردل به گزارش یونیسف در خصوص خسارتهای ناشی از بمباران مردم یمن توسط عربستان اشاره کردوگفت:تا کنون  يك ميليون و هشتصد هزار كودك يمنى دچار سوءتغذيه و بحران سلامت هستند،در جريان تجاوزات عربستان به يمن تاكنون تعداد ۵۰۰۰ نفر كودك كشته و مجروح گرديده‌اند.


  وی ادامه داد: ۲۲ ميليون یمنی يعنى ۷۶ درصد مردم يمن دچار مشكلات حاد تغذيه‌ای هستند و از نداشتن حداقلهاى يك زندگى معمولى رنج مى‌برند..  ۸.۵ ميليون جمعيت يمن در آستانه قحطی مطلق به‌سر مى‌برند.


امام جمعه بخش پاسارگاد گفت: اين‌ها به‌جز بيماريها و مصيبتهايى است كه از رهگذر جنگ شوم و تجاوز جنايتكاران جنگى عربستان گريبان اين ملت مظلوم را گرفته است.

نظرات بینندگان
نصراله رضایی
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ ۹:۵۳
0
0
انشااله خداونددرفرج عزیز زهراامام زمان (عج)تعجیل فرمایدوبیایدوانتقام تمامی مظلومین عالم رابگیردوظالمان وتعدی کنندگان به حقوق مسلمانان راسرجایشان بنشاند
نظر شما
نام : ایمیل :
* نظر :