کد خبر:6860
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۷:۰۲
رئیس منابع طبیعی پاسارگاد:
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پاسارگاد با تاکید بر اینکه مردم در هر عرصه ای وارد شدند شاهد موفقیت های چشمگیری در آن عرصه بودیم گفت: مشارکت مردم پاسارگاد در حفاظت و حراست از عرصه های جنگلی، آتش سوزی در این شهرستان را در سال جاری به مرز صفر رسانده است.
پایگاه تحلیلی خبری طنین پاسارگاد:

به گزارش طنین پاسارگاد، حسن خسروانیان یکشنبه در نشست پرسش و پاسخ و پیشگیری از حریق که همزمان با دهه مبارک فجر با حضور تعدادی از مدیران شهرستان پاسارگاد در مسجد ابوالفضل (ع) روستای قوام آباد این شهرستان برگزار شد، افزود: حضور و مشارکت مردم بود که باعث پیروزی انقلاب اسلامی شد و از ابتدای انقلاب اسلامی نیز مردم به هر عرصه ای آمدند شاهد شتاب در پیشبرد اهداف مورد نظر بودیم.


وی ادامه داد: اداره منابع طبیعی شهرستان پاسارگاد با تمام توان و امکانات درصدد مهار آتش سوزی های احتمالی بوده و هست اما حضور مردم در عرصه حفاظت و حراست از عرصه های جنگلی می تواند تاثیرگذار باشد همانگونه که امسال این حضور مردم باعث شد هیچ گونه آتش سوزی در عرصه های جنگلی شهرستان رخ ندهد.


رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پاسارگاد با تاکید بر لزوم مشارکت مردم در تمام بخش های جامعه و تلاش آنان برای توسعه شهرستان گفت: همچنان از مردم می خواهیم در حفاظت و حراست از این عرصه های جنگلی کوشا باشند تا آمار وقوع آتش سوزی در این شهرستان همچنان صفر باقی بماند.


خسروانیان در این نشست که بخشدار بخش مرکزی و تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان پاسارگاد و همچنین شوراهای اسلامی، دهیاران و مرتعداران حضور داشتند به سوال های مردم در ارتباط با منابع طبیعی پاسخ داد.


وی در پاسخ به تقاضای اختصاص زمین برای احداث مجتمع دامداری و دارالرحمه در روستای قوام آباد قول مساعد داد تا براساس ضوابط قانونی و استعلام از مراجع ذیربط نسبت به این موضوع اقدام کند.


مساحت عرصه های جنگلی و مرتعی شهرستان پاسارگارد 148 هزار هکتار است.


شهرستان پاسارگاد به مرکزیت سعادت شهر در فاصله 110 کیلومتری شمال شیراز در استان فارس قرار دارد.

نظرات بینندگان
نظر شما
نام : ایمیل :
* نظر :