کد خبر:6869
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۷:۴۸
در سفر معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری فارس به پاسارگاد صورت گرفت:
در سفر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس به شهرستان پاسارگاد چهار پروژه عمرانی، خدماتی و بهداشتی به بهره برداری رسید.
پایگاه تحلیلی خبری طنین پاسارگاد:

به گزارش طنین پاسارگاد، به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، با حضور مهندس هادی پژوهش جهرمی؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس چهار طرح عمرانی افتتاح و کلنگ احداث مجتمع کارگاهی ع هکتاری واقع در شهرک آفتاب به زمین زده شد.


 در سفر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس به شهرستان پاسارگاد در آغاز طرح آبرسانی به روستای مبارک آباد، مادر سلیمان، ابولوردی و کردشول با اعتباری بالغ بر 1100 میلیارد ریال  در قالب صندوق توسعه استانی اداره آبفای روستایی استان ریال آغاز شد.


در ادامه مهندس پژوهش جهرمی  با حضور در شهرک صنعتی پاسارگاد پروژه گازرسانی به این مجموعه  صنعتی را که با اعتباری بالغ بر 56 میلیارد ریال  انجام شده است، افتتاح کرد .
همچنین در این سفر کلنگ سایت کارگاهی  در زمینی به مساحت 6 هکتار و به تعداد 160 قطعه  به زمین زده شد.


در پایان سفر یک روزه معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری فارس پایگاه سلامت شهری شماره یک شهرستان پاسارگاد با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد و 400 میلیون ریال  در زمینی به مساحت 100 متر مربع که توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان ایجاد شده است، به بهره برداری رسید.
 

نظرات بینندگان
نظر شما
نام : ایمیل :
* نظر :