کد خبر:6885
تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۹:۲۸
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس از برگزاری دوره‌های ارتقای سطح برای تمام داوران این استان خبر داد و گفت: در این راستا استان فارس به ۵ منطقه غرب، شمال، شرق، جنوب و مركز تقسیم‌بندی شده است.
پایگاه تحلیلی خبری طنین پاسارگاد:

به گزارش طنین پاسارگاد، سیدامیرعباس جلالی، رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس در گفت‌وگو با ایكنا از فارس، از برگزاری دوره ارتقای سطح داوران قرآن این استان خبر داد و گفت: این دوره آموزشی ویژه داوران مسابقات قرآن تمام نقاط استان فارس برگزار خواهد شد.
وی افزود: در این راستا استان فارس به ۵ منطقه غرب، شمال، شرق، جنوب و مركز تقسیم‌بندی شده است كه در بازه‌های زمانی متفاوت این دوره‌ها برگزار می‌شوند.
جلالی با یادآوری اینكه این دوره‌های آموزشی طی یك روز و از ساعت ۸ صبح تا ۱۹ برگزار می‌شوند، گفت: نخستین دوره ویژه شهرستان‌های شمالی استان فارس شامل شهرستان‌های مرودشت، ارسنجان و سعادت شهر بود كه به میزبانی مرودشت در تاریخ جمعه، ۲۷ بهمن‌ماه برگزار شد.

۴ اسفند؛ زمان برگزاری دوره منطقه غرب فارس
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف فارس ادامه داد: دومین دوره مربوط به شهرستان‌های غربی استان شامل شهرستان‌های سپیدان، رستم، ممسنی و كازرون است كه جمعه، ۴ اسفندماه و به میزبانی شهرستان ممسنی برگزار می‌شود.
وی با بیان اینكه در دوره منطقه شمال ۵۵ نفر از داوران شهرستان‌های مذكور در این دوره شركت كردند، گفت: در دوره شهرستان‌های غرب نیز ۸۰ نفر از داوران مشاركت خواهند كرد.
جلالی زمان برگزاری دوره‌های مناطق شرق، جنوب و مركز را سال ۹۷ اعلام كرد و گفت: شهرستان فسا میزبان منطقه شرق، شهرستان لامرد میزبان منطقه جنوب هستند.


انتهای پیام

 

نظرات بینندگان
نظر شما
نام : ایمیل :
* نظر :