کد خبر:6927
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۸:۴۸:۵۱
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی به منظور پیشگیری ازحوادث چهارشنبه سوری شهرستان پاسارگاد برگزار شد.
پایگاه تحلیلی خبری طنین پاسارگاد:

به گزارش طنین پاسارگاد، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی به منظور پیشگیری ازحوادث چهارشنبه سوری شهرستان پاسارگاد برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری پاسارگاد،جلسه هماهنگی و برنامه ریزی به منظور پیشگیری از حوادث مربوط به چهار شنبه سوری و همچنین رعایت مسائل امنیتی با حضور معاونت فرمانداری ، فرماندهی منطقه انتظامی شهرستان و همچنین مسئولین ادارت مربوطه در مورخ 21/12/96 در محل فرمانداری برگزار شد.


در ابتدا معاونت فرمانداری ضمن تبریک بزرگداشت روز شهدا و سالروز صدور فرمان تاسیس بنیاد شهید توسط حضرت امام خمینی (ره) بیان کرد:  مراسم  چهار شنبه سوری را باید  با برنامه ریزی و آگاهی و هوشیاری دو چندان مدیریت کرد .

وی با اشاره به نا کامی دشمنان ومعاندان نظام و گروههای ضد انقلاب و سلطنت طلب در 7 آبان و احتمال اینکه با برنامه ریزی در چهارشنبه سوری قصد بر هم زدن نظم عمومی و ایجاد تنش با استفاده از ایجاد احساسات کاذب جوانان زیاد است باید سعی کنیم با درایت وهوشمندی ضمن فرهنگ سازی و آگاهی بخشی به آحاد مردم به ویژه جوانان و نوجوانان نقشه های دشمنانی که سعی در  اخلال در نظم و امنیت کشور را دارند را  نقش بر اب کنیم  و یک فضای امن را برای همشهریان فراهم نمائیم .


وی تصریح کرد: مهمترین مسئله آمادگی کامل و صد در صد  ادارات خدمات رسان بویژه  اورژانس وهلال احمر است  که در صورت بروز مشکل سریعا  در محل حاضر و نسبت به رفع مشکل اقدام نمایند .


وی ادامه داد: از مسئولین و ادارات خدمات رسان انتظار داریم که حضور فعال و گسترده  داشته باشند و در این زمینه اهتمام ویژه داشته و اقدامات  و پیشگیریهای لازم را به جد دنبال کنند، از اقداماتی که در این شهرستان  می بایست انجام دهیم  پاکسازی  محیط ، آگاهی و اطلاع رسانی عمومی و عواقب و تبعاتی  که در این زمینه می تواند متوجه مردم شود و دیگری ممنوعیت حمل مواد اشتعالزا و نظارت کافی در محل های توزیع و همچنین شهرداری سعادت شهر و مادرسلیمان نسبت به پاکسازی جداول و جمع اوری  مواد قابل اشتعال  در سطح شهر اهتمام ویژه داشته باشند.


در پایان  معاون فرمانداری تاکید کرد هوشیاری، بیداری و احساس مسئولیت  مسئولین  بیش ازبیش می تواند کمک بسیاری به ما در این زمینه کند .

نظرات بینندگان
نظر شما
نام : ایمیل :
* نظر :