کد خبر:6958
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۸:۵۹:۳۷
جلسه تکریم سرپرست شهرداری مادرسلیمان(پاسارگاد)، یاسین سهمدین کشکولی و معارفه شهردار جدید بهنام اسفندیاری در محل فرمانداری پاسارگاد برگزارشد.
پایگاه تحلیلی خبری طنین پاسارگاد:

به گزارش طنین پاسارگاد، جلسه تکریم سرپرست شهرداری مادرسلیمان(پاسارگاد)، یاسین سهمدین کشکولی و معارفه شهردار جدید  بهنام اسفندیاری با حضور علیزاده معاونت فرمانداری پاسارگاد و کهندل از دفتر شهری و شوراهای استانداری و بخشدار مرکزی،شوراهای اسلامی شهر مادرسلیمان در محل فرمانداری  پاسارگاد برگزار شد.

در این مراسم ابتدا علیزاده ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن نوروز و خیر مقدم خدمت کهندل و هیات همراه و اعضا شورای اسلامی شهر از زحمات جناب اقای کشکولی به خاطر تلاشهای بی دریغ و فعالیت های  که با انسجام، همدلی و همراهی اعضا شورای اسلامی در ایام نوروز  با ادارات در راستای خدمت رسانی به مسافران و گردشگران داخلی و خارجی که روزانه بالغ بر  بیست هزار  نفر از مجموعه  میراث فرهنگی بازدید داشتند، تشکر کرد.


معاونت فرمانداری پاسارگاد گفت: ویژگی های خوب یک شهردار عبارت است از دانایی،آگاهی،هوشمندی،تدبیر،توانایی،تخصص،تدین و نگاه درست به مشکلات با تعامل با مردم می توان از این برند جهانی نهایت استفاده را برد و با انسجام و همدلی و فضای متناسب با پیشرفت در بین ادارات شهرستان  با بهره گیری از این ظرفیت و ایجاد رویه مناسب در بستر سازی و مهیا نمودن امکانات شهری با نگاهای تخصصی و فنی می توان فضای مناسبی جهت ترویج فرهنگ اصیل اسلامی ایرانی و انتقال این فرهنگ به اقصی نقاط کشور وجهان ازطریق بازدیدکنندگان داخلی وخارجی  شد.

 در ادامه جلسه نیز کهندل ضمن تقدیر و تشکر از شهردار سابق و سرپرست شهرداری  مادرسلیمان  و تبریک به شهردار جدید در خصوص وظایف شهردار و همچنین شوراهای اسلامی در جهت اجرای برنامه ها و مدیریت شهری صحبت هایی را ارائه کرد.


در پایان این مراسم حکم  شهردار جدید  قرائت شد و تحویل وی شد و از زحمات سرپرست سابق شهرداری تقدیر و تشکر شد.

 

نظرات بینندگان
نظر شما
نام : ایمیل :
* نظر :