کد خبر:6962
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۴:۱۹
اولین جلسه عادی شورای اسلامی شهر سعادت شهر در سال 97 با حضور چهار نفر از اعضای محترم به همراه شهردار در محل دفتر شورا برگزار شد.
پایگاه تحلیلی خبری طنین پاسارگاد:

به گزارش طنین پاسارگاد به نقل از روابط عمومی شورای شهر سعادت شهر، اولین جلسه عادی شورای اسلامی شهر سعادت شهر در سال 97 با حضور چهار نفر از اعضای محترم به همراه شهردار در محل دفتر شورا برگزار شد.

در ابتدا عزیزپور ضمن تبریک سال جدید و تشکر از اقدامات صورت گرفته شهرداری و مجموعه نهادهای درگیر شهرستان به مسافرین و مردم در این ایام و همچنین زحمات نیروهای خدوم شهرداری در ارائه خدمات به مردم حتی در ایام تعطیلات نوروز و روز طبیعت، خواستار همکاری بیش از پیش نهادهای مختلف با شورای شهر در جهت ارتقاء امنیت، سلامتی و آبادانی شهر شد.

رئیس شورای شهر سعادت شهر خواستار استفاده از ظرفیت نیروهای بومی خارج از شهرستان که همانند مهندس نصر در خدمت به مردم شهرستان از هیچ کوششی دریغ نمی کنند اشاره کردند.

در ادامه شهردار به ارائه گزارش خدمات شهرداری از نیمه اسفند96 لغایت  نیمه فروردین 97  پرداختند و از پیشنهادات اعضای محترم  و همراهی آنها در تصویب مصوبات و تصمیم گیریهای خوب شهرداری تشکر و از پیگیریهای خود با نماینده محترم مجلس، فرماندار  و دیگر مسئولین در جهت جذب اعتبارات و ارائه طرحهای مختلف صحبت به میان آوردند.

   مهرآور عضو محترم شورا نیز با تاکید بر استفاده از پتانسیل های اعضاء محترم در حل مشکلات، خواهان استفاده از ظرفیت نیروهای قوی و کارآمد که در سطح کشور  کم هم نیستند و دارای مسئولیت های فعلی و توان اجرایی بالایی در سطوح بالا هستند شد و ابادانی شهر را در گرو حمایت از آنان دانست.

هاشمی عضو پیشکسوت شورا نیز ضمن تایید صحبتهای دوستان خواستار هم اندیشی بیشتر در ارتباط با مسئولین اجرایی استان و کشور و استفاده از ظرفیت نیروهای بومی سطوح بالا در جهت پیشرفت شهرستان اشاره کردند.

شکری سخنگوی شورا نیز در ادامه  ضمن تشکر از حمایت های برومندی در سال های گذشته ومساعدت های وی و زحمات فرماندار، امام جمعه  محترم  و شورای تامین و اداری در تعامل با شورا  ، به استفاده از توانایی نیروهای خوب بومی و شاغل در پستهای کلیدی کشور و استان  به عنوان پشتیبان قوی شورا و جلسات متعدد با آنها اشاره کرده و برنامه ریزی مدون هیات رئیسه و همدلی بیش از پیش اعضاء  را در سال آتی در این مورد خواستار شد و از زحمات شهرداری در جهت ارائه خدمات به همشهریان عزیز و مهمانان نوروزی قدردانی کرد. 

در پایان نیز  اعضای محترم به تصویب برخی از مکاتبات و خواست مردم در شورا پرداختند.  شایان ذکر است رعیتی فرد نایب رئیس محترم شورا با هماهنگی قبلی با هیات رئیسه در این جلسه حضور نداشتند.                

نظرات بینندگان
ساکن شهرک چهل هکتاری
۱۳۹۷/۱/۲۱ ۱۱:۳۱
0
0
جتاب آقای عزیزپور لطفا مشکل آب شهرک چهل هکتاری سعادتشهر را پگیری بفرمایید
نظر شما
نام : ایمیل :
* نظر :